Odyseja

I życie staje się piękniejsze


#1 2014-07-16 20:54:14

Cree & C0lib3ru$

Gość

Podanie Cree & C0lib3ru$

Na początku zaznaczę, że pisze to podanie wraz z moim mężem, z którym (jeśli byłaby taka możliwość) chciałabym się znaleźć w Rodzinie.
Co prawda nie spełnia on wszystkich wymagań, jednakże myślę, że wszystko jest do nadgonienia, a ja jestem skora do pomocy.


1. Cree
2. 86
3. łucznik
4. SP:

Ranger 99+12
Sin 99+14
Des - 50+4
Wk 80+11
Cs 99+13
Zwiad 21+5 (jednakże planuje zakup tej karty na wyższym plusie i poziomie profesji)

5. Reputacja:
1,82kk (blue nos)

6. Jak długo grasz w NT?

Och, to już będzie naprawdę sporo czasu. Gram od końca roku 2009 (lub początku 2010, nie jestem pewna), więc trochę już tego będzie. W ciągu tego czasu miałam mnóstwo przerw i nie tylko, a najdłuższą (jednoroczną) całkiem niedawno. Wróciłam do gry dokładnie tydzień temu i nie zamierzam jej jak na ten czas opuszczać.

7. Ilość spędzanego czasu w grze:

w tygodniu - ciężko mi określić, staram się być jak najdłużej mogę, ale wiadomo, że zawsze coś wypadnie. Praca, znajomi, rodzina, etc.  Jednakże uważam, ze jestem raczej aktywnym graczem.
w weekendy -  jak wyżej.

8. Stosunek co do glacy (lubię, nie lubię): Na Glacę uczęszczam i to całkiem często. Do tej pory byłam demonem i mój wkład zawsze wahał się w granicach 200-250k.

9. W jakiej poprzedniej fam byłeś i czemu nie chcesz tam być:
Jak już wspominałam - nie było mnie długo, bo ponad rok. Ostatnią fam średnio pamiętam, ale mogli to być Fochacze. Trudno mi teraz określić.

10. Kogo nie lubisz lub unikasz^^:
Jestem raczej człowiekiem bezkonfliktowym i nienawidzę utrudniać sobie życia, czym robienie sobie wrogów zapewne jest. Jestem osoba tolerancyjną i staram się akceptować wszystkich.

11. Jaki masz stosunek do forum, czy często na nim bywasz?:
To zależy od okazji i nastawienia innych członków fam. Jeśli atmosfera mi się podoba, to czemu mam nie przesiadywać i na forum?

12. Czemu wybrałeś: ~~Odyseja~~ ?:
Bez konkretnego powodu, z mężem szukamy fam na dłuższy okres czasu, a Wy wydajecie się naprawdę zgraną i sympatyczną  paczką. ^^

13. Znasz kogoś u nas?: Niestety nie, jednakże mam wielką nadzieję, że poznam.

14. Co zyskamy przyjmując cie do fam.
Trudne pytanie. Zapewne, przede wszystkim, inną, nową, może i trochę skomplikowaną osobowość. Ponadto zawsze staram się być użyteczna, w każdej kwestii jestem skora do pomocy, wystarczy poprosić.

15. Trochę słów o sobie (im więcej nam o sobie napiszesz tym łatwiej będzie nam podjąć decyzje).

Zacznę może od przedstawienia się.
Moje imię to Sara,  lat mam trochę i czuję się staro, chociaż podobno nie jestem.
Chciałabym się tutaj pokazać z mojej lepszej strony, chociaż często zdarza mi się być zwolenniczką Dartha Vadera.
Jestem osobą komunikatywną, łatwo nawiązuje nowe kontakty, lecz czasem gdy ktoś mi nastąpi na odcisk, potrafię być, bardzo ładnie mówiąc, niemiła. Cenię kulturę osobistą innych osób i staram się nie być hipokrytką, myślę, że niezbyt dobrze czyta się wypowiedź drugiej osoby, w której 3/4 zdania zajmują przekleństwa.
Tolerancja. Można mnie nazwać człowiekiem bardzo tolerancyjnym, zero uprzedzeń, szanuje innych, pod warunkiem, że jest to obustronny szacunek. Do życia podchodzę lekko, nie lubię się śpieszyć, ogółem to jestem leniem.
Interesuje się kryminalistyką, ale życie przybrało zupełnie inny tor i nie wszystko potoczyło się tak, jak miało być.
Gdyby w życiu mi się nie powiodło i nie osiągnęłabym tego czego chciałabym, zawsze pozostaje drugie wyjście. Moje życiowe marzenie - zostać cichym, płatnym mordercą, w czym, jako takie obeznanie w kryminalistyce może mi się przydać!   ^^
W wolnych chwilach leniuchuje, stalkuje Damona Albarna, w lecie hobbistycznie zadeptuje mrówki, no i słucham muzyki. Z gatunków muzycznych najbardziej preferuje  punk rock i indie.
Z ortografią jest u mnie... Hmm, no cóż, tak jak widać. Czasem ucieknie mi przecinek, czasem zabraknie, składnia leży, ale myślę, że nie ma większego problemu ze zrozumieniem tego co piszę.
Nie jestem dobra w pisaniu podań, za co z góry przepraszam.
Mam nadzieję, że nikogo nie zanudziłam. Dziękuję.

~~~




1. C0lib3ru$
2. Poziom: 82 lvl
3. Mag
4.  SP 1: 53+3 (mam zamiar kupić nowe, lepsze)

SP 2: 80j+9+1
SP 3: 43+1 (nie używam, nie lubię blue)
SP 4: 93j+11
SP 5: 90j+10+6
SP 6: 83j+5 (mam zamiar ulepszać)
Dodatkowe: jajamaru 20j

5. Reputacja: zielony mistrz

6. Gram praktycznie od początku powstania Nostale, ale z przerwami i  nie jest to moja pierwsza postać.

7. Na wakacjach siedzę nawet do 6 godzin dziennie z przerwami.
W roku szkolnym na weekendzie mam więcej czasu. Dodatkowo jestem teraz w klasie maturalnej, więc mogę mieć mniej czasu.

8. Chętnie chodzę na glac, od zawsze byłem demonem, ale czas na zmiany. Sytuacja na Glacy stała się z lekka nudna, cały czas demony bloczą pod cytadelą u aniołów, co niekoniecznie mi się podoba.

9. All_4_Fun oraz MemoriesOfDead.
Z  All_4_Fun wyszedłem bo przestałem grać, nie mam nic do zarzucenia tej fam.
MemoriesOfDead to super fam, byłem zastępcą, ale zostałem zmuszony ją porzucić z powodu nieprzyjemnej atmosfery oraz słabej aktywności członków rodziny na glaceronie.

10. Nie lubię osób niedojrzałych emocjonalnie oraz niesłownych ludzi.

11. Uwielbiam przebywać na forum, jestem aktywny.

12. Jak już wspominałem - czas na zmiany na glacy, wiecznie demonem być nie można! Zaintrygowała mnie wasza nazwa, więc stwierdziłem czemu nie?  Często was widuje, to dobrze, macie aktywnych graczy.

13. Niestety nikogo nie znam, miesiąc temu (może mniej) wróciłem do gry po półtorarocznej przerwie.

14. Myślę że zarówno jak i PDR dla fam, tak i moją aktywność na forum rodziny. Mówiąc forum mam na myśli czat oraz forum.  Jestem wygadanym człowiekiem, myślę że tutaj znajdę z łatwością bratnie dusze.

15.  Mam na imię Kacper, mam 17 lat. Poszedłem o rok wcześniej do szkoły, plusy dla mnie. Uczęszczam do Liceum na profil biol-chem-ang-niem-mat, wydaje się dużo rozszerzonych przedmiotów ale nie wiem dokładnie co chcę tak naprawdę w życiu robić. Oglądam dużo seriali, przeważnie fantasy, kryminalistyczne – mogę polecić sporo, naprawdę sporo jeżeli jest ktoś zainteresowany J O tej tematyce również chętnie czytam książki. Lubię zwierzęta, może pójdę na weterynarię? Chociaż moją pasją jest chemia i języki obce.  Mówią że jestem człowiekiem wygadanym, szybko nawiązuje kontakty z ludźmi chociaż czasem zachowuję się ‘’aspołecznie’’ gdy ktoś przechodzi obok, przyśpieszam – śmieszne, ale prawdziwe. Mam traumę z dzieciństwa odnośnie pająków… Oglądając horror o pająkach jeden zleciał mi przed twarz. Byłem zaledwie małym brzdącem. Myślę, że nie będę pisał na swój temat opowiadania, bo nie każdy lubi zagłębiać się w obszernych literaturach.
Dziękuję.

#2 2014-07-16 21:11:52

*Ran*

Członek

Zarejestrowany: 2014-05-13
Posty: 35
Punktów :   

Re: Podanie Cree & C0lib3ru$

Tak dla Cree .
Tak dla C0lib3ru$'a za to,ze opuscil MemoriesOfDeath,poniewaz byly tam osoby bardzo nierozgarniete takie jak np.szefowa. Drugie to repka ,-, ,ale wierze w to,ze ja poprawisz .
Po trzecie.. Denerwuje mnie to,ze masz bardzo podobny nick do Colby(Coliberek-maz NanyOsaki) ;((
No coz.. Jestem dla was na TAK.
Powodzenia wam ^^

Offline

#3 2014-07-16 21:35:18

 Netia

Zarządca

Zarejestrowany: 2014-05-10
Posty: 142
Punktów :   

Re: Podanie Cree & C0lib3ru$

Dobra papużki nierozłączki.... Macie TAK i TAK... i jeszcze TAK, że TAK powiem.


http://s2.ifotos.pl/img/PieknyUCS_ewqqqnx.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=Lvwv5uPAyI8

UCS - United Civilized States

Offline

#4 2014-07-16 21:38:05

Speedy

Ninja

Zarejestrowany: 2014-05-10
Posty: 113
Punktów :   

Re: Podanie Cree & C0lib3ru$

Podpisuje się pod Netia xd

Offline

#5 2014-07-17 01:15:32

Nayu

Zarządca

Zarejestrowany: 2014-05-11
Posty: 64
Punktów :   

Re: Podanie Cree & C0lib3ru$

Jestem na tak dla obojga ^^

Offline

#6 2014-07-17 01:20:35

 mediacraft

Opiekun Mango

Call me!
Zarejestrowany: 2014-05-10
Posty: 53
Punktów :   

Re: Podanie Cree & C0lib3ru$

Tak i to jeszcze jak : 3
mam nadzieję że wam się spodoba bo nie ma takiej drugiej fam jak ta ^^


http://images65.fotosik.pl/1120/ea2fb66999bae35bmed.jpg
Lubię języki kodowania

Offline

#7 2014-07-17 07:04:15

Zinek :D

Członek

Zarejestrowany: 2014-07-05
Posty: 4
Punktów :   

Re: Podanie Cree & C0lib3ru$

Daje tak


Dziekuje Dobranoc

Offline

#8 2014-07-17 09:10:07

Sutr

Pyskująca Lama

Zarejestrowany: 2014-05-11
Posty: 106
Punktów :   

Re: Podanie Cree & C0lib3ru$

Maz nie spelnia wszystkich wymagan ale skoro jestes gotowa mu pozniej pomoc to nadgonic to macie TAK

Offline

#9 2014-07-17 11:00:02

Squniiczuś

Król Marian

Zarejestrowany: 2014-07-09
Posty: 26
Punktów :   

Re: Podanie Cree & C0lib3ru$

Taaak ;p

Offline

#10 2014-07-17 14:39:31

NIka32

Członek

Zarejestrowany: 2014-07-03
Posty: 16
Punktów :   

Re: Podanie Cree & C0lib3ru$

Tak

Offline

#11 2014-07-17 15:43:06

 Nevyer

Członek

Zarejestrowany: 2014-05-13
Posty: 110
Punktów :   

Re: Podanie Cree & C0lib3ru$

Na Tak
Tak samo było ze mną i moją dziewczyną że ona nie spełniała wymogów ale fam dała nam szansę ^^ Czas się odwdzięczyć Myślę że się dobrze będziecie u nas czuć

Offline

#12 2014-07-17 15:55:06

pleyer007

Członek

Zarejestrowany: 2014-07-07
Posty: 12
Punktów :   

Re: Podanie Cree & C0lib3ru$

Tak i Tak pozdrawiam ^^

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wieik-elektrotech.pun.pl www.comparare.pun.pl www.psychoterapiaforum.pun.pl www.moherpowerpaintballteam.pun.pl www.vspolmiedztrans.pun.pl