Odyseja

I życie staje się piękniejsze


#1 2014-07-11 15:18:28

ShiVon

Gość

Podanie Poety Shiv'a

*Podanie napisane jest tak specjalnie. Chcę tu podkreślić, że nie da się ze mną nudzić. Zawszę palne jakimiś żartami czasem suchym, czasem śmiesznym, ale zawsze Nie miałem na celu nikogo obrazić *
1. Nazwa postaci

-ShiVon

2. Poziom: (minimum 85lv)

-Niestety 78 (Ale szybko rośnie )

3. Klasa:

-Łucznik

4: SP: (reputacja i +)
Sp1 -71j+9
Sp2 -68j +10
Sp3 -81j +9
Sp4 -99j+13
Sp5 -84j+9
Sp6 -59+10 (planuję wbić 99j oraz ulepszyć na +13:D)

5. Reputacja (minimum niebieski nos)

-2kk - Niebieski Nos

6.Jak długo grasz w NT?

-Od powstania polskich serwerów

7. Ilość spędzanego czasu w grze
w tygodniu - 3-5
w weekendy - prawie cały dzień:D

8. Stosunek co do glacy (lubię, nie lubię),

-Lubię, a wręcz kocham.

9.W jakiej poprzedniej fam byłeś i czemu nie chcesz tam być

- Była to fam ~Differemment~ . Dlaczego tam nie jestem? Ponieważ dopuszczenie niekompetentnych ludzi do władzy tak się kończy. Gdy nie ma szefowej ta fam nie może ustać. Zostałem wyrzucony za nie pójście na rajdy rodzinne (cuba,xys itd.) gdzie pisałem, że idę zw na dłuższy czas. Ehh

10. Kogo nie lubisz lub unikasz^^

-Ehh jest parę takich osób, np.
-Matis32 oraz Karmilla

11. Jaki masz stosunek do furum, czy często na nim bywasz?

-Nie bywam za często, ale codziennie staram się wejść i popatrzeć co się tam dzieje

12. Czemu wybrałeś: ~~Odyseja~~ ?
- Ponieważ, iż dlatego, że macie fajny kolorek (zielony <3.<3 bardzo lubię zielony!!!! :3) Od razu kiedy zobaczyłem tą fam wiedziałem, że mnie wzywa i ludzie, którzy w niej byli i nadal są z tym kolorem pięknie wyglądają ! Poetą nigdy nie zostałem :c lecz tak łatwo się nie poddałem !!! I do fam tej brnąłem dalej ! ten słodki zapach Twoich stóp oddaje zapach moich nóg ! Lvl'em swym poświecić nie mogę, lecz wam wszystkim pomogę !! Bo gdy swoje wiersze piszę to za oknem słyszę ciszę...  Wenę straciłem więc przechodzę do następnego pytania . :c

13. Znasz kogoś u nas?

-Niestety chyba nie

14. Co zyskamy przyjmując cie do fam

-Kolejną osobę, która pomoże wam brnąć do top 1 w rankingu oraz kolejnego "przyjaciela" A także komika XD

15. Trochę słów o sobie (im więcej nam o sobie napiszesz tym łatwiej będzie nam podjąć decyzje).

- Imienia nie podam ze względów osobistych (tak bardzo dziwne imię ;- z zadowu Gwałciciel/Pedofil, lubię bardzo małe dzieci w dosłownym sensie, jestem także dzieckiem expa (LoD) i często ładuje ND <3 z hajsów z Show Upa często też tam streamuje(zapraszam <3).
Rymów dzisiaj nie mam dosyć bo ND załadowałem dosyt. Ja dzisiaj wszystko pojmuje bo dla was rapuje. Gdy moi fani się zbliżają to tunele rozwalają. Gdy tak sobie pisze teksty to mi więdną dzisiaj pięty (?) Kurczaki wszystkie zjem(?). Ewa (NPC) tracąc produkt swój zbankrutuje no i ch*j. Ancków nakupie wiele i pójdę z Córką na wesele. Na weselu coś nas trafi i pójdziemy na wilkołaki. Złapiemy tam też żółwia i uderzym na groszki od grudnia. Gdy już ancki nam się skończą wtedy Karmi ładowara nam zakupi dobrego wara, a ten war +15 co ma resa 112 rozp*erdoli system właśnie ! Sypiąc tak rymami ciągle Xato liże mi kolbę;-;. Lecz on ma tam robaki, dlatego matka kupuje mu ziemniaki. Ziemniaków braknie w sklepie, to leci po gazetę ! W tej gazecie opis taki, że Xato je ziemniaki, a układ był taki, że ShiVon wpie*dala kurczaki. Dziś pojeżdżę na BaoBao bo FuBu za nie nogi sprzedało. W lola pizgam sobie zwykle i na midze wale triple. Lecz trzy trupy to za mało ze dwie quadry by się zdało. Byle quadra to nie to :c JA CHCĘ PENTE, ALBO STO! Potem lecę na Dragona i już wiem, że mi expa doda, łapię jeszcze ze dwa kille i recallem was zabiję ! Bao Bao mnie przytula, gdy koteczka widzi ch**a :>
On jest taki mały, aż wspaniały Każda laska by się biła, by od niego dostać w ryja.  Nie czekaj juz wcale, i podanie przyjmij wytrwale bo gdy Shi do fam wchodzi kazdy kurczak z niej wychodzi(?XD), wiec nie pitol mi tu ziomuś i Tsa podaj znowu, tam się zgadamy, posłuchamy i dodamy, nie zwlekaj wcale i dodawaj mnie, no dalej!

PS. Możemy się dokładnie dogadać na TS co i jak dla mnie to nie problem jestem bardzo aktywnym graczem i liczę na pozytywny rozpatrzenie (obrazy nie były bezpośrednie do graczy i nie miały na celu ich dotknąć, tak się układało do rymów, lecz tj. pisze nie miało to na celu nikogo urazić i miało sluzyć tylko dobrej zabawie)

#2 2014-07-11 19:34:26

 Netia

Zarządca

Zarejestrowany: 2014-05-10
Posty: 142
Punktów :   

Re: Podanie Poety Shiv'a

Jestem na NIE, mój zacny Panie.
LvL zdecydowanie za niski, nie weźmiemy cie tylko dla ambicji.
Nawet dobra reputacja, lecz non stop na nie... ta demokracja...
Nie liczy się tylko kolor fam, taką nauczkę ci teraz dam.
Może jak lvl wbijesz to spróbuj, rozstać się z rymami też wypróbuj.
Jestem na NIE - jeszcze raz powiem, nie spełniasz wielu wymagań, dobrze to wiem.

Ostatnio edytowany przez Netia (2014-07-11 19:54:46)


http://s2.ifotos.pl/img/PieknyUCS_ewqqqnx.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=Lvwv5uPAyI8

UCS - United Civilized States

Offline

#3 2014-07-11 19:49:07

Davuel

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-15
Posty: 126
Punktów :   

Re: Podanie Poety Shiv'a

Przeczytałem Twe podanie,
Zaskoczony byłem śmiale,
Szczerze mnie oczarowało,
Nową mi nadzieje dało.

Choć ambicji Tobie nie brak,
To Twój poziom jest mi nie w smak,
Więc odpowiem tu i teraz,
Protest mój otrzymasz nieraz.

Ostatnio edytowany przez Davuel (2014-07-11 19:49:31)


http://i.imgur.com/o9ZymbB.png

Offline

#4 2014-07-11 20:19:25

*Ran*

Członek

Zarejestrowany: 2014-05-13
Posty: 35
Punktów :   

Re: Podanie Poety Shiv'a

Haha xdd .Nie mogłam ogarnąć podania,aż się sama z siebie śmiałam  xd. Zasmuciło mnie to,że nie podałeś Swojego imienia/wieku ;/. Dużoś się opisał ,jednakże lvl za niski.
Reszta bardzo ładnie i duuzio się nie ładnie nawyrażałeś w tym "podaniu" ,co kolei nie spodobało mi się ;c .
Bardziej przepadam za kulturalnymi osobami niż takimi co sieją ,tak bardzo "łacina osiedlową/podwórkową " .
Moim zdaniem podanie powinno być ładnie,kulturalnie napisane a nie tak jak Ty teraz.(Oczywiście doceniam Twój trud i chętkę do rymów,itp.^^) .
Moja odpowiedz : NIE .
Życzę powodzenia dalej ! ^^

Offline

#5 2014-07-11 21:21:01

ShiVon

Gość

Re: Podanie Poety Shiv'a

Do fam się nie dostałem , lecz bardzo tego chciałem ;-;
Inną fam znaleźć muszę by zaprzedać swoją duszę.

Wraz z tym prosiłbym o usunięcie mojego podania z forum. Dziękuję bardzo
Pozdrawiam Shi.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wieik-elektrotech.pun.pl www.psychoterapiaforum.pun.pl www.polski-rp.pun.pl www.vspolmiedztrans.pun.pl www.moherpowerpaintballteam.pun.pl